Jesteśmy na rynku od 1997 roku pochwalić się możemy ogromnym doświadczeniem i tym iż szkoła się rozwija z roku na roku mimo tego, że wokół jest duża konkurencja. Nasz cel jest jeden - aby nauczyć pływać każdego kto wejdzie z nami do wody.
Prowadzimy zajęcia grupowe, gdyż uważamy, że w grupie łatwiej przełamać strach przed wodą i zawsze jest wesoło. Osoby, które pływają u nas czują rodzinną i przyjemną atmosferę a to daje poczucie bezpieczeństwa na zajęciach co jest bardzo ważne zwłaszcza w czasie początkowego etapu nauki pływania.

Od 2004 roku prowadzimy zajęcia dla niemowlaków i małych dzieci wraz z rodzicem. Ta formuła pozwoliła nam stworzyć dla Państwa ciekawą ofertę spędzania aktywnie wolnego czasu wraz z dzieckiem - co wzmacnia relacje rodzic+dziecko.

Zatrudniamy w naszej Szkole Pływania najlepszych trenerów i instruktorów po Akademii Wychowania Fizycznego, którzy potrafią przełamać strach przed wodą.

Nasza szkoła jest również organizatorem  obozów letnich i zimowych w Polsce i współorganizatorem obozów zagranicą, mamy również ciekawą ofertę dla rodziców i ich pociech w tym zakresie. Organizujemy również rodzinne spływy kajakowe, rajdy  rowerowe oraz wyjazdy integracyjne w Polsce i zagranicą.